"Динамо" знову втратило очки: нічия з "Олександрією"

23 жовтня 2016, 15:58
Іменинник Андрій Ярмоленко забити гол не зміг

У матчі 12-го туру української Прем'єр-ліги "Динамо" зіграло внічию з "Олександрією". Поєдинок пройшов у неділю вдень на стадіоні "Ніка" в Олександрії і завершився з рахунком 1: 1. Нагадаємо, що тиждень тому кияни також зіграли внічию – з "Чорноморцем" (1: 1).

У першому таймі команди голів не забили. На початку другого рахунок в матчі відкрив Дерліс Гонсалес, який реалізував вихід один на один з воротарем "Олександрії" після рикошету.

За десять хвилин до фінального свистка господарі відігралися: Віталій Пономар практично в упор відправив м'яч у ворота після неузгоджених дій воротаря "Динамо" Рудько і захисника Віди. Для Паламаря цей гол став вже четвертим у сезоні.

Капітан "Динамо" Андрій Ярмоленко, який сьогодні відзначає своє 27-річчя, відіграв весь матч і заробив жовту картку.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 24 очки (друге місце). У лідера "Шахтаря" – 29 очок і гра в запасі. У "Олександрії" стало 20 очок (четверте місце