"Динамо" зламало "Олександрію" в матчі з трьома пенальті та вилученням і наздогнало "Зорю"

7 червня 2020, 18:57
Гості розклеїлися в другому таймі, коли залишилися в меншості й пропустили три м'ячі

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні на столичному НСК "Олімпійський" пройшов важливий для розподілу призових місць поєдинок чемпіонату України. Наш сайт вів онлайн матчу "Динамо" – "Олександрія". Зустріч виявилася багатою на події і завершилася непростою перемогою киян.

Ще в першому таймі суддя призначив три 11-метрові за пів години гри "Динамо" – "Олександрія". Спочатку рефері Віталій Романов вказав на "точку" після падіння Георгія Цітаішвілі. Віталій Буяльський не забив пенальті, але виявився спритним на добиванні.

Потім пробивати 11-метровий взявся Назарій Русин за порушення з боку латвійського захисника Каспарса Дубри. У форварда вийшло краще, і рахунок став 2:0.

На 31-й хвилині Дмитру Гречишкіну з пенальті за фол ганського захисника Кадірі вдалося відіграти один м'яч – 2:1.

А на 55-й хвилині Дубра знову підвів "Олександрію": знову звалив Русина, побачив перед собою другу жовту картку, а потім і червону.

Лише в більшості "Динамо" добило суперника. Ще три пробоїни у воротах Юрія Паньківа зробили Віталій Миколенко, Де Пена і Буяльський, який оформив дубль.

Перемога з рахунком 5:1 дала змогу підопічним Олексія Михайличенка набрати 49 очок і наздогнати "Зорю". Однак луганська команда посідає друге місце за додатковими показниками, "Динамо" – поки що третє. У "Десни" 46 очок, у "Олександрії" – 43.

Читайте про те, що колишній тренер "Динамо" став віцепрезидентом УАФ.

Дивіться, як "Динамо" перемагало "Олександрію" в чемпіонаті України в гостях у березні