"Динамо" – "Шахтар": відеоогляд матчу 10 серпня

10 серпня 2019, 19:01
Українські гранди зійшлися в третьому турі Прем'єр-ліги

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У суботу, 10 серпня, в третьому турі чемпіонату України з футболу в Києві на НСК "Олімпійський" зійшлися віце-чемпіон і чемпіон минулого сезону – "Динамо" і "Шахтар". Матч почався о 17:00. Ми ведемо онлайн-трансляцію матчу "Динамо" – "Шахтар".

Після першого тайми нічия – 1:1. Рахунок відкрили "гірники", Жуніор Мораес красиво п'ятою відправив м'яч у сітку, після прострілу від лицьової лінії. "Динамо" відігралося перед перервою. Гармаш завдав дальнього удару, Пятов безуспішно відбив перед собою і Жерсон Родрігес головою відправив м'яч у сітку. Це перший гол форварда збірної Люксембургу в футболці киян.

"Динамо" – "Шахтар" – 1:1 (матч йде)
Голи:
Родрігес (39) – Мораес (21)

Відео голу Мораеса

Відео голу Родрігеса

Нагадаємо, що ці команди відкривали сезон в поєдинку за Суперкубок України і тоді "Динамо" обіграло "Шахтар" – 2:1.