"Динамо" з двома вилученнями мінімально обіграло "Львів"

28 квітня 2019, 21:31
Команда Хацкевича відвезла зі Львова три очки, завершуючи матч удев'ятьох

У 26 турі чемпіонату України з футболу "Динамо" обіграло ФК "Львів". Поєдинок пройшов у неділю у Львові на стадіоні "Україна" і завершився з рахунком 0: 1 на користь команди Олександра Хацкевича.

Вже з 19-ї хвилини кияни грали в меншості: за зрив виходу один на один пряму червону картку отримав Микита Бурда. Проте через п'ять хвилин "Динамо" вийшло вперед зусиллями Віталія Буяльського, перекинувши воротаря львів'ян. За 15 хвилин до закінчення поєдинку арбітр видалив Томаша Кендзеру, залишивши киян вдев'ятьох. Рахунок до фінального свистка не змінився.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 60 очок: відставання від лідируючого "Шахтаря" за 6 турів до закінчення Прем'єр-ліги становить 7 очок. У "Львова" залишилося 30 очок і останнє місце в першій шістці ЧУ. У наступному турі "Динамо" прийме "Олександрію" 4 травня, а "Львів" на виїзді зіграє з "Шахтарем".

"Львів" – "Динамо" – 0: 1 (0: 1)

Гол: Буяльський (24)

Жовті картки: Мартан (26), Сабіно (48), Рожеріо Алвеш (71), Педро Вітор (77) – Русин (7), Шабанов (51), Шепелев (60), Циганков (73),

Вилучення: Бурда (19), Кендзера (75)

Нагадаємо, що раніше в неділю "Шахтар" на виїзді обіграв "Маріуполь" з рахунком 1: 0. Цікаво, що "гірники" по ходу матчу не забили два пенальті.

Ще в одному матчі Прем'єр-ліги в неділю "Зоря" на виїзді обіграла "Олександрію" і повернулася в боротьбу за "бронзу". Команда Юрія Вернидуба забила два м'ячі: дублем відзначився Артем Громов.