"Динамо" розгромлене в Кременчуці: 1: 6 з лідером чемпіонату України

17 лютого 2019, 17:14
По дві закинутих шайби в кожному періоді забезпечили впевнену перемогу лідеру УХЛ "Кременчук"

/ Фото: uhl.com.ua

У Кременчуці відбувся перенесений матч в рамках 25-го туру Української хокейної ліги (УХЛ) між місцевим "Кременчук" і МХК "Динамо". Поєдинок розпочався без розкачки. Вже на 5 хвилині зустрічі Володимир Варивода прекрасним кидком вивів господарів вперед – 1: 0. Через хвилину нападник "Кременчука" Микола Кисельов подвоїв перевагу своєї команди.

Друга двадцятихвилинка почалася за тим же сценарієм: Вадим Хрішпенц реалізував більшість і зробив рахунок 3: 0 на користь господарів льоду. Але навіть в меншості кременчужани виглядали краще за свого суперника. Олексій Зайцев з передачі Владислава Грицких закинув четверту шайбу в ворота "Динамо".

Третій період поєдинку не залишив глядачам ніякої інтриги. Результативні кидки Тимура Гриценка і Івана Савченка зробили різницю в 6 шайб. Але гол "престижу" харків'янам все ж закинути вдалося. Капітан "Динамо" Володимир Чердак встановив остаточний рахунок – 6: 1 на користь кременчуцького "Кременчука".

"Кременчук" – МХК "Динамо" 6: 1 (2: 0, 2: 0, 2: 1)

Шайби: 1: 0 Варивода (Савченко, Ворона), 4:13; 2: 0 Кисельов (Зайцев, Кривошапкин), 5:07; 3: 0 Хрішпенц (Савченко, Ворона), 24:59; 4: 0 Зайцев (Грицких), 28:15; 5: 0 Гриценко (Варивода, Ворона), 41:06; 6: 0 Савченко (Ворона, Хрішпенц), 49:11; 6: 1 Чердак (Фірсов, Наливайко), 51:56.

Відзначимо, що вчора команди вже грали між собою, "Кременчук" переміг "Динамо" з рахунком 10:3.