"Динамо" розгромило "Оболонь-Бровар" у Кубку України

27 жовтня 2015, 20:55
Матч-відповідь 1/8 фіналу завершився з рахунком 5: 0

Денис Гармаш відзначився дублем. Фото ФК "Динамо"

У київському дербі у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України "Динамо" розгромило "Оболонь-Бровар". Поєдинок пройшов на НСК "Олімпійський" і завершився перемогою господарів з рахунком 5: 0.

Дублем у першому таймі відзначився Денис Гармаш. У другому Артем Кулінич відправив м'яч у сітку власних воріт, після чого до розгромного рахунок довели Олег Гусєв і Лукаш Теодорчик.

З 61-ї хвилини гості грали в меншості: другу жовту картку отримав півзахисник Василь Продан.

Перший матч два місяці тому також виграли підопічні Сергія Реброва (2: 0), які, таким чином, вийшли до чвертьфіналу Кубка України.

Нагадаємо, що "Динамо" разом з "Шахтарем" очолює турнірну таблицю Прем'єр-ліги, а "Оболонь-Бровар" разом з кіровоградською "Зіркою" – таблицю Першої ліги чемпіонату України.

"Динамо" – "Оболонь-Бровар" – 5: 0 (2: 0)

Голи: Гармаш (5), Гармаш (32), Кулінич (автогол, 66), Гусєв (69), Теодорчик (80)

Жовті картки: Продан (19), Фаворов (68)

Вилучення: Продан (69, повторне попередження)