"Динамо" розгромило "Гент" у матчі-відповіді і вийшло в груповий раунд Ліги чемпіонів

29 вересня 2020, 23:48
Доля зустрічі була вирішена ще в першому таймі

Через п'ять років Україна знову матиме дві команди в груповому етапі Ліги чемпіонів! У матчі-відповіді плей-оф раунду кваліфікації київське "Динамо" розгромило бельгійський "Гент" і завоювало путівку в основну сітку. Ми проводили онлайн матчу "Динамо" – "Гент" з докладним описом всіх ключових моментів і відеоповторами голів.

У першій зустрічі тиждень тому "Динамо" на виїзді здобуло перемогу з рахунком 2:1, тому вдома підопічним Мірчі Луческу треба було просто не програти. Але господарі поля не стали ризикувати, граючи на утримання, і з перших хвилин зустрічі продемонстрували: їхня мета – Ліга чемпіонів.

На дев'ятій хвилині у киян пройшла красива комбінація за участю Владислава Супряги і Віталія Буяльського. Перший отримав м'яч в штрафній, протягнув до бровки і зробив простріл у воротарську, а другий красивим ударом п'ятою переправив м'яч в сітку.

На відміну від попередніх матчів, після забитого м'яча "Динамо" не закрилося на своїй половині поля та продовжило атакувати. Практично відразу активність в атаці могла принести свої плоди, але після дальнього пострілу у виконанні Шапаренка гостей врятувала штанга. Водночас бельгійці після помилки захисту киян мали прекрасний шанс зрівняти рахунок і переломити хід поєдинку, але свої ворота врятував Георгій Бущан.

А потім стався ключовий момент матчу. Після прострілу з правого флангу Ігор Пластун намагався вибити м'яч подалі, але той зрикошетив від голови захисника в руку. Арбітр не роздумуючи вказав на 11-метрову позначку. Вирок бездоганно виконав Карлос де Пена і фактично поховав шанси гостей.

Кияни могли добити суперника ще до перерви, коли арбітр призначив ще один пенальті після фолу на Супрязі, однак після використання системи VAR рефері змінив своє рішення, зафіксувавши у Влада офсайд під час розвитку атаки.

Проте, відразу після перерви 11-метровий у ворота "Гента" все ж був призначений. Знову порушили правила проти Супряги, та цього разу пробивав не де Пена, а Жерсон Родгрігес, але також результативно.

Забивши третій м'яч, кияни зменшили обороти і дозволили супернику створити кілька небезпечних моментів і навіть забити гол – відзначився Пластун, але зробив це з офсайду. Однак цього було мало, щоб зіпсувати свято столичним уболівальникам.