"Динамо" пропустило дев'ять голів у чемпіонаті України

24 листопада 2018, 22:23
"Кременчук" завдав великої поразки харків'янам в УХЛ

Матч в Харкові. Фото МХК

У Харкові відбувся матч 19-го туру чемпіонату України з хокею між МХК "Динамо" і "Кременчук".

Традиційно для зустрічей МХК "Динамо" і "Кременчука", рахунок в матчі відкрили підопічні Олександра Савицького – відзначився капітан команди Тимур Гриценко.

У другому періоді команди обмінялися "дуплетами": спочатку харків'яни вийшли вперед завдяки точним кидкам Дмитра Колядинського і Артема Кобікова, а потім статус-кво повернули кременчужани – Іван Ципнятов і Гліб Кривошапкін.

Третя двадцятихвилинка стала провальною для команди Олександра Сеуканда з самого початку. За перші 10 хвилин періоду дубль оформив Іван Савченко та ще один гол забив Руслан Єфімочкін – "динамівці" ж відповіли лише шайбою Олексія Сиротенка. Після цього шайба побувала у воротах Тимура Мамедова ще тричі – по черзі своїми шансами скористалися Тимур Гриценко, Віктор Тютченко і Олексій Ворона, причому останні два відзначилися в меншості.

Таким чином "Кременчук" оформляє рекордну в нинішньому сезоні перемогу над МХК "Динамо", і збільшує відрив від "Дніпра" до 7 очок.

МХК "Динамо" – "Кременчук" – 3: 9 (0: 1; 2: 2; 1: 6)

Шайби: 0: 1 Гриценко (Савченко, Ворона), 4:13. 1: 1 Колядинський (Халін), 23:35. 2: 1 Кобіков (Максименко, Матвієнко – більш.), 24:32. 2: 2 Ципнятов (Фурса, Кисельов – більш.), 30:37. 2: 3 Кривошапкін (Толстушко), 31:03. 2: 4 Савченко (Ворона, Севрюгін), 42:34. 2: 5 Єфімочкін (Муртіщев), 43:52. 3: 5 Сиротенко (Халін), 45:36. 3: 6 Савченко (Гриценко, Ворона), 48:37. 3: 7 Гриценко (Бєльський), 54:55. 3: 8 Тютченко (Красильников, Грицких – менш.), 57:36. 3: 9 Ворона – менш.), 58:08