"Динамо" програло угорському клубу в товариському матчі

4 лютого 2018, 20:08
Кияни на зборах поступилися "Академії Пушкаша"

Кияни проти "академіків". Фото ФК "Динамо"

Сьогодні на зборі в Іспанії київське "Динамо" провело товариський матч проти угорського клубу "Академія Пушкаша". Підопічні Олександра Хацкевича зазнали фіаско – 2: 3.

Угорці першими відкрили рахунок. На 14-й хвилині після передачі у воротарський, м'яч відскочив на Діалло і той забив.

Динамівці відігралися наприкінці тайму. Хлєбас навісив з лівого флангу і Мораєс головою відправив м'яч у сітку.

А на початку другої половини гри вже відзначився сам Хлєбас, який замкнув простріл.

На жаль, втримати перемогу кияни не змогли. Пропустивши два голи перед свистком. В угорців спочатку пройшов простріл, а потім вони майстерно реалізували обрізку в центрі поля.

"Динамо" – "Академія Пушкаша" – 2: 3

Голи: Мораєс (43), Хлєбас (59) – Діалло (14), Шечі (89), Мадараш (90)

Наступний матч "Динамо проведе 7 лютого проти китайського клубу" Хебей Чайна Фортун".

Раніше стало відомо, що "Динамо" не заявило Вербича та Ротаня на Лігу Європи. Вилучені з заявки клубу на турнір Максим Коваль (оренда до "Депортіво"), Артем Кравець (перехід до "Кайсеріспор") і Домагой Віда (перехід до "Бешикташу").

Нагадаємо, що останній новачок команди Самбрано в інтерв'ю перуанським ЗМІ повідомив, що його контракт з київською командою розрахований на чотири роки.