"Динамо" втратило перші очки в чемпіонаті України

25 серпня 2018, 21:26
"Чорноморець" і "Динамо" обмінялися голами у другому таймі матчу шостого туру Прем'єр-ліги

"Чорноморець" - "Динамо" - 1:1

"Чорноморець" і "Динамо" зіграли внічию в шостому турі української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбувся в суботу в Одесі і завершився з рахунком 1:1. Команда Олександра Хацкевича була близька до того, щоб в черговий раз виграти 1:0 в чемпіонаті України.

На 59-й хвилині кияни відкрили рахунок, коли 19-річний Назарій Русин головою замкнув передачу Шабанова. Здавалося, що "Динамо" виграє п'ятий поспіль матч на старті чемпіонату України з однаковим рахунком 1:0, проте в кінцівці зустрічі "Чорноморець" зрівняв рахунок. Гол забив Гліб Грачов, точно пробивши головою після подачі з кутового.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 13 очок, у "Чорноморця" – 9. У наступному турі "Динамо" прийме "Карпати" 2 вересня, а "Чорноморець" останнього дня літа на виїзді зіграє з "Ворсклою".

"Чорноморець" – "Динамо" – 1:1 (0:0)
Голи: Гліб Грачов (84) – Назарій Русин (59)
Жовті картки: Бабенко (75)

Раніше в шостому турі був зіграний найрезультативніший матч нового сезону в Україні. "Шахтар" на День Незалежності в донецькому дербі, яке відбулося в Києві, обіграв "Олімпік" з рахунком 5:2.