"Динамо" поділило очки з "Копенгагеном" у жаркому поєдинку

7 листопада 2019, 21:47
Кияни повторили результат домашньої гри

Київське "Динамо" в четвертому турі групового етапу Ліги Європи відправилося в гості до "Копенгагену". Ми провели онлайн матчу "Копенгаген" – "Динамо"з яскравими фото і відео голів.

У цьому поєдинку наставник команди Олексій Михайличенко випустив майже ідентичний склад, який зіграв з "Шахтарем" у чемпіонаті України. Для киян цей поєдинок почався не найкращим чином. На четвертій хвилині гості вже пропустили.

Після подачі з кута штрафного Бущан махнув долонями, не зафіксувавши м'яч, і Стаге головою переправив снаряд у ворота.

Але вже через 10 хвилин арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота Копенгагена і у Динамо з'явився відмінний шанс відігратися. До м'яча підійшов Циганков і пробив сильно, але кіпер утримав цей удар.

Після цього гра проходила на зустрічних курсах, а єдиний небезпечний удар можна згадати лише під кінець першого тайму від Сидорчука, але кіпер з ним впорався.

Після перерви гості дуже активно почали поєдинок. Міг забивати Караваєв, але двічі пробив неточно.

Але все-таки "Динамо" відігралося завдяки Вербичу. На 70-й хвилині у киян вийшла зразкова атака, в якій словенець отримав класну передачу від Циганкова і пробив точно в кут без шансів для кіпера.

Під кінець другого тайму більше шансів забити було у "Динамо", але кияни так і не змогли реалізувати небезпечні моменти. Таким чином, фінальний свисток зафіксував рахунок – 1:1.

Найближчої неділі, 10 листопада, "Динамо" зіграє в Харкові проти "Шахтаря" в 14 турі УПЛ. Раніше ми повідомляли, що судитиме "Шахтар" – "Динамо" людина, яка призначила перше відео пенальті в Україні .

Дивіться також огляд матчу київського "Динамо" з "Колосом" в УПЛ – 4: 0