"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Олександрією"

2 квітня 2017, 16:01
У кінцівці зустрічі Андрій Ярмоленко оформив дубль

Артем Бесєдін вийшов на заміну і вже

У матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги "Динамо" обіграло "Олександрію". Поєдинок в суботу пройшов на стадіоні "Ніка" в Олександрії і завершився перемогою гостей з рахунком 4: 1.

Господарям вдалося вийти вперед вже на другій хвилині матчу, коли Владислав Огиря з-за меж штрафного зарядив прямо в "дев'ятку" воріт Артура Рудька.

У другому таймі Артем Бесєдін вийшов на заміну замість Яремчука і вже через хвилину відзначився забитим голом після передачі Ярмоленка – 1: 1. На 66-й хвилині Денис Гармаш вивів киян вперед. У кінцівці зустрічі Андрій Ярмоленко оформив дубль.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 49 очок (друге місце), у "Олександрії" залишилося 33 очки (п'яте місце).

Таблиця чемпіонату України.

"Олександрія" – "Динамо" – 1: 4 (1: 0)
Голи : Огиря ( 2 ) – Бесєдін ( 60 ) , Гармаш ( 66 ) , Ярмоленко ( 84 ) , Ярмоленко ( 90 + 3 )
Жовті картки : Шендрик ( 23 ) , Огіря ( 30 ) , Старенький ( 37 ) , Чантурішвілі ( 86 ) – Бесєдін ( 72 )