"Динамо" здобуло першу перемогу в 2018 році: огляд матчу з "Осієком"

26 січня 2018, 19:38
Вербич забив дебютний гол за "Динамо", але в свої ворота

Фото ФК "Динамо"

Київське "Динамо" в черговому спарингу на зборі в Іспанії обіграло хорватський "Осієк".

Перший м'яч у складі столичного клубу забив новачок Беньямін Вербич. Правда, словенець зрізав м'яч у власні ворота вже на першій хвилині зустрічі.

"Динамо" знадобилося всього 11 хвилин, щоб не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед – спочатку відзначився Дмитро Хльобас, а потім Владислав Алексєєв.

Після перерви Хльобас збільшив перевагу своєї команди і оформивши дубль в матчі, але в кінцівці зустрічі "Осієк" зумів скоротити відставання до мінімуму.

"Динамо" – "Осієк" – 3:2
Голи: Хльобас (7, 54), Алексєєв (13) – Вербич (2, аг), Бобан (78)

"Динамо": Маханьков (Рудько, 46), Кендзьора (Морозюк, 70), Алібеков, Бурда (Шабанов, 70), Миколенко, Ротань (К) (Шепелєв, 67), Шапаренко, Вербич (Гармаш, 46), Смирний (Гусєв, 67), Алексєєв, Хльобас.

У поточному сезоні "Осієк" займає третє місце в національному чемпіонаті Хорватії. Команда вже вилетіла з національного Кубка, програвши "Хайдуку", а в Лізі Європи цього сезону зупинилася за крок до потрапляння в груповий турнір, поступившись в раунді плей-офф віденської "Аустрії". "Біло-сині" раніше вже зустрічалися з "Осієк" на тренувальних зборах.

Додамо, що кольори "Осієка" захищає український півзахисник Дмитро Льопа, але в сьогоднішньому матчі він участі не брав. У поточному сезоні на рахунку 29-річного футболіста 22 матчі, один гол і дві результативні передачі.

У попередньому спарингу 23 січня "Динамо" всуху програло лідеру чемпіонату Австрії. Товариський матч в Іспанії проти "Штурма" завершився з рахунком 0:2.

Нагадаємо, що в минулому матчі на зборах в Іспанії "Динамо" не змогло обіграти десяту команду Норвегії - кияни зіграли внічию з "Хогесунд" (1:1). Вже на 12-ій хвилині у воротах "Динамо" відзначився Торбйорн Каллеваг. Після цього кияни мали декілька моментів, зокрема Денис Гармаш головою пробив у бік воріт, але неточно. А на 25-ій хвилині Дерліс Гонсалес зрівняв рахунок.

Раніше в стартовому поєдинку 2018 року "Динамо" всуху програло четвертій команді Швейцарії - 0:2 з "Санкт-Галленом".