"Динамо" вибило "Ференцварош": відео голу та небезпечних моментів

9 грудня 2020, 08:03
Кияни приймали чемпіона Угорщини в останньому турі групового етапу і вирвали пропуск в євровесну

Денис Гармаш проти Лаші Двалі / Фото: Reuters

У заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів київське "Динамо" приймало на НСК "Олімпійський" угорський "Ференцварош". Перший тайм у столиці пройшов без забитих м'ячів і без дійсно гольових моментів. Однак у середині другої половини рахунок відкрив Денис Попов и цей гол став переможним – 1:0.

На 60-й хвилині Де Пена навісив зі штрафного, Кендзьора перевів м'яч на Попова, який випередив Харатіна і пробив Дібуса. А ось у матчі з "Ювентусом" Луческу звинуватив захисника в двох голах...

Дивіться найкращі моменти матчу

Нагадаємо, що "Динамо" і "Ференцварош" були аутсайдерами своєї групи G. Команди Мірчі Луческу і Сергія Реброва за п'ять поєдинків набрали лише одне очко, розписавши нічию 2:2 в очній зустрічі в Будапешті. Однак після цієї перемоги кияни мають чотири очки і піднялися на третє місце, яке дає можливість виступати у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Раніше ми також розповідали, що потрібно було "Динамо", щоб пройти в євровесну.