"Динамо" обіграло "Ворсклу" в матчі з двома вилученнями: відео голів та огляд гри

28 листопада 2020, 18:56
Впевнену перемогу 2:0 над полтавцями киянам принесли голи Циганкова і Вербича

"Динамо", Вербич і Циганков / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

"Динамо" закріпилося на першому місці Прем'єр-ліги, в центральному матчі 11-го туру обігравши на НСК "Олімпійський" "Ворсклу" з рахунком 2:0. Голи у ворота полтавців забили Циганков, який повернувся в стрій після коронавірусу, і Вербич. Обидва відзначилися в першому таймі. Таким чином "Динамо" підняло собі настрій в проміжку між поразкою 0:4 від "Барселони" і візитом до Турина до "Ювентуса" Кріштіану Роналду на поєдинок 2 грудня.

Огляд матчу "Динамо" – "Ворскла" (2:0)

Рахунок у суботньому матчі "Динамо" – "Ворскла" бло відкрито на 14-й хвилині. Вербич отримав м'яч з глибини від Попова в штрафному майданчику "Ворскли" і відпасував точно на Циганкова, а тому залишалося лише влучити в порожні ворота. Так "Динамо" повело 1:0.

На 17-й хвилині півзахисник киян Карлос де Пена, здавалося, зробив рахунок 2:0. Однак арбітр Юрій Іванов скасував гол після підказки судді VAR Катерини Монзуль через офсайд у хавбека "Динамо" Вербича на більш ранній стадії атаки.

На 32-й хвилині Циганков отримав м'яч від Шапаренка в штрафній "Ворскли", але його в спину штовхнув суперник. Віктор впав і вдарився головою об газон, розбивши губу. Арбітр, утім, порушення правил там не побачив.

На 36-й хвилині рахунок таки став 2:0 на користь "Динамо". Після прострілу з лівого флангу Вербич в один дотик переправив м'яч у сітку. Результативний пас – в активі де Пени.

На 81-й хвилині "Динамо" залишилося в меншості. Забарний вибивав м'яч, але послизнувся і небезпечно влетів у полтавця Степанюка. Після перегляду VAR арбітр Іванов показав киянину червону картку. При цьому в момент передачі Степанюк був в офсайді, але цей момент на санкції рефері на адресу Забарного не вплинув.

Чисельною перевагою "Ворскла" не скористалася. А на 90-й хвилині рефері зрівняв склади, вилучивши у гостей Кане за грубий підкат проти Лєднєва.

"Динамо" – "Ворскла" – 2:0
Голи: Циганков, 14, Вербич, 36
"Динамо": Бущан – Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко – Андрієвський – Циганков, Шепелєв (Лєднєв, 62), Шапаренко (Караваєв, 84), Де Пена (Гармаш, 62) – Вербич (Супряга, 80)
"Ворскла": Ткаченко – Пердута (Дубко, 76), Яворський, Ндіайе, Ребенок (Пешич, 46) – Кане, Пуцлін (Челядин, 71), Скляр (Власов, 76), Якубу – Степанюк, Щербак (Кравчук, 46)
Попередження: Пердута, Челядин, Скляр, Яворський
Вилучення: Забарний (81, Динамо) – Кане (90, Ворскла)

Завдяки перемозі над полтавцями "Динамо" відірвалося від "Шахтаря" на шість очок. Але "гірники" можуть скоротити відставання від киян в сьогоднішньому поєдинку з "Дніпром-1". Дивитися "Дніпро-1" – "Шахтар" онлайн можна в трансляції на нашому сайті.

Дивіться, як "Динамо" грало на тижні з "Барселоною"