"Динамо" обіграло "Шахтар" в молодіжному "класико"

20 квітня 2017, 16:22
У матчі молодіжного чемпіонату України "Динамо" на своєму полі з рахунком 2:0 обіграло принципового суперника

"Динамо" обіграло "Шахтар" в молодіжному "класико". Фото shakhtar.com

<p>"Динамо" обіграло "Шахтар" в молодіжному "класико".&nbsp;Фото shakhtar.com</p>

У четвер пройшла репетиція "українського класико". У матчі 26-го туру молодіжного чемпіонату України "Динамо" на своєму полі з рахунком 2:0 обіграло принципового суперника – донецький "Шахтар". Матч пройшов на базі "Динамо" в Чапаєвці.

Обидва голи були забиті в другому таймі. На 65-ій хвилині відзначився Павло Ореховський, а на доданих арбітром хвилинах крапку в матчі поставив Сергій Булеца.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 66 очок, у "Шахтаря", що йде на другому місці в таблиці молодіжного чемпіонату України, залишилося 58 очок.

Матч основних команд "Динамо" і "Шахтаря" пройде в п'ятницю.

"Динамо" U21 (Київ) – "Шахтар" U21 (Донецьк) – 2:0 (0:0)
Голи: Оріховський (65), Булеца (90 + 3)

"Динамо": Бущан, Тимчик, Чоботенко, Лук'янчук (к), Осман, Оріховський (Шапаренко, 90), Корзун (Казаков, 46), Буяльський (Булеца, 46), Ледньов, Щебетун, Кравченко (Михайличенко, 80)

"Шахтар": Кудрик, Кирюханцев, Сагуткін, Качараба, Корнієнко, Танковський, Піхаленок (к), Ігнатенко (Глущук, 81), Арабідзе (Арендарук, 62), Борячук, Топалов.