"Динамо" обіграло "Шахтар" у чемпіонаті України

3 серпня 2018, 21:05
Переможний гол у другому таймі забив Вербич

Перемога за Києвом. Фото ФК "Динамо"

Сьогодні в матчі третього туру чемпіонату України з футболу в Києві зійшлися "Динамо" і "Шахтар". Поєдинок завершився мінімальною перемогою господарів поля – 1: 0. Переможний гол у другому таймі забив Беньямін Вербич. Ми вели онлайн трансляцію матчу "Динамо" – "Шахтар".

Перший тайм не був багатим на події. Запам'яталася хіба помилка Алана Патріка, після якої Циганков перехопив м'яч і пробив низом, але впевнено зіграв П’ятов. "Гірники" відповіли небезпечним ударом Тайсона, але Бойко дістав м'яч у нижньому куті.

Після перерви команди продовжували грати без моментів. Тим більш несподіваним виявився гол. На 64-й хвилині після навісу зі штрафного на дальню штангу, Вербич пробив головою в ближній кут і П’ятов випустив м'яч у сітку.

Найреальніший момент відігратися був у "гірників" вже у компенсований час, але щільний удар Алана Патріка – і м'яч пролетів зовсім поруч зі штангою.

Нагадаємо, що обидві команди відкривали цьогорічний сезон в Одесі матчем за Суперкубок України. "Динамо" мінімально обіграло "Шахтар" – 1: 0.