"Динамо" обіграло "Рух" перед "Ювентусом". Луческу знову вгадав із заміною

17 жовтня 2020, 18:50
Львівська перемога 2:0 вивела "Динамо" в одноосібні лідери чемпіонату України

Карлос де Пена / Фото: Reuters

У суботу, 17 жовтня, в поєдинку шостого туру чемпіонату України з футболу на "Арені Львів" "Динамо" обіграло новачка УПЛ "Рух" з рахунком 2:0. Відзначилися Карлос Де Пена і Жерсон Родрігес.

Ключовий гол киян на 30-й хвилині поєдинку забив уругваєць Карлос Де Пена, який в один дотик ефектно переправив у ворота львів'ян м'яч після шикарної флангової передачі героя недавнього поєдинку Україна-Іспанія Віктора Циганкова.

Відео голу Карлоса Де Пени

А на останніх секундах 90-ї хвилини ворота "Руху" розстріляв Жерсон Родрігес, який незадовго до цього вийшов на поле, замінивши автора першого м'яча Де Пену. У підсумку – 2:0 на користь команди Мірчі Луческу, який знову вгадав із результативною заміною!

Відео голу Жерсона Родрігеса

"Рух" – "Динамо" – 0:2
Голи: Де Пена, 30, Родрігес, 90
"Рух": Бандура – Копина, Дуць, Стаменкович, Гліга – Мартинюк, Брікнер (Федорчук, 46) – Р. Русин, Б. Бойчук (Притула, 90+2), Климчук (Мисик, 46) – Кондраков (Кухаревич, 46)
"Динамо": Бущан – Караваєв, Попов, Забарний, Миколенко (Кендзьора, 70) – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Буяльський (Шепелєв, 85), Де Пена (Родрігес, 80) – Супряга (Вербич, 70)
Попередження: Климчук, Мартинюк

Завдяки цій перемозі "Динамо" вийшло в одноосібні лідери чемпіонату України, випереджаючи на два очки "Шахтар", який розгромив в паралельному матчі "Рух". Але киян може наздогнати за набраними балами "Ворскла", якщо в неділю, 18 жовтня, обіграє у Києві "Олімпік".

Нагадаємо, що вже 20 жовтня "Динамо" прийме на НСК "Олімпійський" "Ювентус" у стартовому матчі групового раунду Ліги чемпіонів. Як ми писали раніше, через коронавірус до Києва не приїде лідер туринців Роналду.