"Динамо" обіграло резервістів "Металіста" 3:0

1 березня 2015, 21:28
Команда Сергія Реброва впевнено обіграла "Металіста", за який не зіграли гравці основи

У центральному матчі 15 туру чемпіонату України "Динамо" обіграло "Металіста". Поєдинок у неділю в Києві завершився з рахунком 3:0. Нагадаємо, що на цей матч приїхали резервісти харківського клубу: гравці основи відмовилися грати до тих пір, поки їм не погасять борги по зарплаті.

Всі три голи були забиті в другому таймі: на 52-й хвилині Юнес Беланда відкрив рахунок, на 79-й Віталій Буяльський збільшив перевагу киян, а на четвертій доданій арбітром хвилині свій дебютний гол у чемпіонаті України оформив Євген Чумак.

"Динамо" набрало 39 очок і посідає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату України, "Металіст" із 22-ма очками залишився на п'ятому місці.