"Динамо" обіграло "Крижаних Волков" в УХЛ

23 лютого 2019, 18:44
Харківський клуб взяв реванш за поразку в Києві

/ Фото: uhl.com.ua

На харківській арені "Салтівський лід" стартував передостанній, 39-й тур Української хокейної ліги. П'ята команда чемпіонату, місцеве "Динамо" приймало головного аутсайдера "регулярки" київських "Крижаних Вовків".

Перший період команди почали на рівних. Але вже на 12-й хвилині рахунок у матчі відкрили "Вовки". Прекрасним кидком Артем Шабанов вивів свою команду вперед. Через 5 хвилин харків'яни використовували більшість і Сергій Пойманов зрівняв рахунок в матчі.

На самому початку другої 20-хвилинки Олексій Сиротенко закинув другу шайбу у ворота киян. Через півтори хвилини його підтримав Микита Олійник, який використовував більшість своєї команди – 3: 1 на користь "Динамо". А під кінець періоду ще дві шайби влетіли у ворота Віталія Власенка. Харків'яни Олександр Фірсов і Данило Бабчук зробили рахунок розгромним – 5: 1.

Третій період почався з атак киян. Свою перевагу вони змогли реалізувати практично відразу. Іван Федосов послав шайбу повз Тимура Рагімова і скоротив відставання гостей – 5: 2. Але через 13 хвилин капітан харків'ян Володимир Чердак зняв всі питання про переможця цієї зустрічі, закинувши шосту шайбу в ворота "Волков". Але кияни не здалися і зуміли знову скоротити відрив. Олександр Давиденко потужним кидком встановив остаточний рахунок на табло – 6: 3 на користь "Динамо".

Харків'яни добувають заслужену перемогу і тим самим беруть реванш у суперника за останню очну зустріч, яка проходила в Києві.

"Динамо" – "Крижані Вовки" – 6: 3 (1: 1, 4: 0, 1: 2)

Шайби: 0: 1 Шабанов (Овчинников), 11:39, 1: 1 Пойманов (Сиротенко, Халін – більш.), 16:52, 2: 1 Сиротенко (Пойманов, Бабчук), 21:51, 3: 1 Олійник ( Скрипець), 23:21 4: 1 Фірсов (Скрипець, Максименко – більш.), 35:47, 5: 1 Бабчук (Халін, Пойманов – більш.), 37:05, 5: 2 Федосов (Шабанов, Мікульчик – больш.), 43:29, 6: 2 Чердак (Халін – більш.), 56:20, 6: 3 Давиденко (Шабанов, Овчинников) 56:52.

Раніше ми писали, що хокеїст з Казахстану відправив росіянина в нокдаун ударом в голову прямо під час матчу. Павло Акользін одним ударом відправив Кирила Петрова на лід під час матчу КХЛ.