"Динамо" обіграло "Інгулець", якому не зарахували гол після перегляду VAR

21 листопада 2020, 15:53
У киян перший м'яч за півтора року забив Денис Гармаш

"Інгулець" - "Динамо" / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

До 10-го туру чемпіонату України проти "Інгульця" київське "Динамо" підійшло з великими кадровими втратами через травми і спалах коронавірусу. Однак лідер Прем'єр-ліги не захотів просити про перенесення поєдинку і на виїзді переграв дебютанта УПЛ – 2:0. Господарі намагалися зачепитися і за нічию, але суддя відмінив їхній гол у першому таймі, а потім і у другому.

Огляд матчу "Інгулець" – "Динамо" (0:2)

Рахунок в матчі вже на 15-й хвилині відкрив півзахисник "Динамо" Денис Гармаш, який проводив лише другий поєдинок у чемпіонаті. Однак, втративши більше 10 людей, Мірча Луческу довірився досвідченому гравцеві столичного клубу, у якого раніше виникали проблеми з дисципліною.

Для 30-річного Гармаша цей м'яч став першим в чемпіонаті України після повернення з "Різеспору", де він провів другу половину минулого сезону. Востаннє Денис відзначався голом в УПЛ ще в березні 2019 року.

"Інгулець", який до цього ще не програвав на своєму полі, пішов відіграватися. І на 30-й хвилині півзахисник клубу з Петрово Олександр Козак зробив рахунок 1:1, але головний суддя зустрічі Максим Козиряцький після перегляду відеоповтору відмінив взяття воріт, побачили у господарів положення поза грою.

"Інгулець" – "Динамо" / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У другому таймі гольові моменти були у обох команд. Однак "Динамо" виручив Георгій Бущан, а в рамці воріт "Інгульця" надійно стояв Богдан Шуст. Але і він виявився безсилим на 80-й хвилині після удару Миколи Шапаренка – 2:0. Хоча вже на 90+3 хвилині ще один гол "Інгульця" скасували через офсайд! Янаков пробив повз Бущана, але був поза грою.

Кияни зберігають лідерство в турнірній таблиці. І вже у вівторок, 24 листопада, "Динамо" в Києві зіграє проти "Барселони" в 4-му турі Ліги чемпіонів, а в 11-му турі УПЛ прийме полтавську "Ворсклу". "Інгулець" 29 листопада чекає в гості "Олімпік".

Дивіться, як "Динамо" грало проти "Барселони"