Динамо" не змогло обіграти десяту команду Норвегії

20 січня 2018, 22:19
У другому спарингу в Іспанії кияни зіграли внічию з "Хогесундом" – 1:1

"Динамо" - "Хогесунд" - 1:1. Фото fcdynamo.kiev.ua

У суботу, 20 січня, київське "Динамо" провело другий контрольний матч на тренувальному зборі в Іспанії – проти норвезького "Хогесунда".

Вже на 12-й хвилині у воротах "Динамо" відзначився Торбйорн Каллеваг. Після цього кияни мали декілька моментів, зокрема Денис Гармаш головою пробив у бік воріт, але неточно. А на 25-й хвилині Дерліс Гонсалес зрівняв рахунок.

На другий тайм Олександр Хацкевич випустив інших футболістів, проте гра завершилася з рахунком, який був зроблений в першому таймі – 1:1.

Раніше в стартовому поєдинку 2018 року "Динамо" всуху програло четвертій команді Швейцарії – 0:2 з "Санкт-Галленом". Свій наступний матч "Динамо" проведе у вівторок, 23 січня, проти австрійського футбольного клубу "Штурм".

"Динамо" (Україна) – "Хогесунд" (Норвегія) – 1:1 (1: 1)
Голи: Гонсалес (25) – Каллеваг (12)

"Динамо" 1-й тайм: Георгій Бущан, Микола Морозюк, Тамаш Кадар, Микита Бурда (Денис Попов, 26), Віталій Миколенко, Денис Гармаш, Віталій Буяльський, Дерліс Гонсалес, Беньямін Вербич, Руслан Ротань, Артем Бесєдін.

"Динамо" 2-й тайм: Артур Рудько, Томаш Кендзьора, Євген Хачеріді (Александар Пантич, 67), Артем Шабанов, Йосип Піваріч, Володимир Шепелєв, Євген Смирний, Олег Гусєв, Владислав Калитвинцев, Дмитро Хльобас (Владислав Алексєєв, 67).

Зазначимо, що "Динамо" взимку посилилося вже трьома новачками. Раніше були придбані Беньямін Вербич і Артем Шабанов, а вчора контракт з "Динамо" підписав Руслан Ротань. Сьогодні вони дебютували у складі киян.

Загалом кияни запланували п'ять спарингів на першому тренувальному зборі. Список всіх суперників "Динамо". Єдина зміна – замість зустрічі з японським "Сенан Бельмаре" команда Олександра Хацкевича проведе контрольний матч з хорватським "Осієком".