"Динамо" на виїзді розгромило "Говерлу"

18 жовтня 2014, 21:23
Артем Кравець вийшов на чисте перше місце в списку бомбардирів чемпіонату України

Ярмоленко і Сидорчук

В матчі дев'ятого туру чемпіонату України "Динамо" розгромило " Говерлу " . Поєдинок в суботу в Ужгороді завершився з рахунком 4 : 0 на користь команди Сергія Реброва .

На 12 -й хвилині Артем Кравець відкрив рахунок у матчі. Гол зробили його партнери : Ярмоленко з- за меж штрафної віддав низом на Сидорчука , той не став бити сам і віддав на Кравця , який і відправив м'яч у вже порожні ворота .

Цей гол дозволив Кравцю вийти на чисте перше місце в списку бомбардирів чемпіонату – у Артема 6 м'ячів , по 5 – у Гладкого , Бруно Гами , Ярмоленко та Хав'єра .

Наприкінці першого тайму асистент Кравця Сергій Сидорчук забив сам : точним ударом в кут з лінії штрафної. Для нього цей гол став дебютним у чемпіонаті .

Другий тайм розпочався голом Джермейна Ленса , а на 79 -й хвилині Ярмоленко впав у штрафному суперника і заробив спірний 11 – метровий , який точним сильним ударом реалізував Олег Гусєв .

Разом – 4 : 0 і " Динамо " набрало 23 очки, у " Говерли " залишилося 4 бали.