"Динамо" Луческу в першому матчі нового чемпіонату розгромило "Олімпік"

21 серпня 2020, 18:51
Київська команда на своєму стадіоні зіграла в незвичайному складі

"Динамо" святкує гол / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

У п'ятницю, 21 серпня, двома матчами відкривається чемпіонат України сезону 2020/2021. Лідери вітчизняного футболу – "Шахтар" і "Динамо" – грають на двох столичних стадіонах. Наш сайт вів онлайн матчу "Олімпік" – "Динамо" – прем'єрного в турнірі.

Номінальним господарем була донецька команда, але зустріч проходила на динамівській арені імені Валерія Лобановського. Підопічні Мірчі Луческу, для якого поєдинок був першим офіційним біля керма київського колективу, вже на 15-й хвилині вели з рахунком 2:0. На 8-й хвилині голом відзначився Віталій Буяльський, а потім Тарас Завійський відправив м'яч у свої ворота. Щоправда, капітан "Олімпіка", досвідчений Сергій Політило, на 23-й хвилині засмутив Георгія Бущана і скоротив відставання – 1:2. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

На початку другої половини молодий нападник Владислав Супряга, якого повернули з оренди в "Дніпрі-1", мав кілька шансів забити м'яч, але відзначився голом лише одного разу – 3:1.

А востаннє м'яч влетів у ворота на 87-й хвилині. Скандальний люксембуржець Жерсон Родрігес, який в перерві замінив Георгія Цітаїшвілі, прорвався в штрафний майданчик "Олімпіка" і виклав м'яч під удар Віктору Циганкову – 4:1. До речі, той вийшов на заміну на 75-й хвилині замість уругвайця Карлоса де Пени.

Примітно, що з самого стартового свистка Луческу довірив місце на полі молодим захисникам Олександру Тимчику й Олександру Сироті. Чемпіон світу серед молоді Владислав Супряга відбігав 84 хвилини – до моменту, коли його змінив датчанин Міккель Дуелунд. В цей же час Микола Шапаренко поступився місцем на полі Олександру Андрієвському. А дещо раніше Богдан Леднєв, який прийшов з оренди в "Зорі", змінив Буяльського.

О 19:00 починається другий матч дня. Дивитися "Шахтар" – "Колос" онлайн можна на нашому сайті.