"Динамо" Київ – "Динамо" Загреб: українська команда вилетіла з єврокубка в серії пенальті

12 лютого 2020, 19:33
У господарів поля свої шанси не реалізували Надольский і Волошин

"Динамо" Загреб

Сьогодні на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського київське "Динамо" U19 виборювало вихід в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА з ровесниками із загребського "Динамо", які на груповому етапі турніру обійшли "Шахтар". В основний час суперники не змогли відзначитися – 0:0. Справа дійшла до післяматчевих пенальті, де більш холоднокровними виявилися хорватські футболісти – 4:3.

Перший тайм матчу вийшов не надто видовищним. Команди добре захищалися, але в атаці створювали небагато, організувавши лише по одному удару в площину воріт за 45 хвилин. І ті вже після 37 хвилини. У загребців Юларджія пробив низом з лінії штрафного, але в Нещерета, а у киян Волошин випробував на міцність голкіпера гостей Йосиповича. Після перерви картина на полі не дуже змінилася і відразу за основним часом пішли пенальті.

Хорвати в серії пенальті забили чотири голи з п'яти можливостей. У складі українського колективу свої шанси не реалізували Надольский першим ударом і Вікентій Волошин п'ятим. 3: 4 по пенальті – і кияни другий рік поспіль вилітають з турніру після 11-метрових.

Відзначимо, що Академія "Динамо" (Загреб) є однією з найсильніших футбольних шкіл Європи та була включена Міжнародним центром спортивних досліджень в п'ятірку кращих на континенті за кількістю вихованців у вищих лігах європейських чемпіонатів. До речі, київське "Динамо" обійшло Загреб в цьому рейтингу, посівши 4-е місце.

Раніше основний склад "Динамо" програв на зборах "Тобол".