"Динамо" досягло найбільшої в історії перемоги в Лізі чемпіонів

6 грудня 2016, 23:51
Команда Сергія Реброва голосно грюкнула дверима – 6:0 в "Бешикташем" у Києві

"Динамо" - "Бешикташ" - 6:0. Фото AFP

Київське "Динамо" у матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів розгромило турецький "Бешикташ" з рахунком 6:0. Ця перемога стала найбільшою в історії київського клубу в груповому етапі ЛЧ.

Цікаво, що якщо для команди Сергія Реброва матч вже нічого не значив у турнірному плані, то "Бешикташ" боровся за вихід у плей-офф Ліги Європи, який туркам гарантувала перемога в Києві.

Вже в першому таймі питання переможця було знято: голи забивали Бесєдін, Ярмоленко (з пенальті), Буяльський та Дерлис Гонсалес. На 30-й і 56-й хвилинах гравці "Бешикташа" отримали червоні картки і практично весь другий тайм кияни грали, маючи на двох гравців більше. У другому таймі по голу забили Сидорчук та Мораєс.

Звіт про матч – найближчим часом на нашому сайті...

"Динамо" – "Бешикташ" 6:0 (4:0)

Голи: Бесєдін, 9 (1:0); Ярмоленко, 30 (2:0); Буяльський, 32 (3:0); Гонсалес Д., 45 (4:0); Сидорчук, 60 (5:0); Жуніор Мораєс, 77 (6:0)