"Динамо" – "Брюгге": відео голів матчу-відповіді кваліфікації Ліги чемпіонів

14 серпня 2019, 08:45
У поєдинку з бельгійцями на НСК "Олімпійський" киянам потрібна перемога з різницею в два м'ячі

"Динамо" vs "Брюгге" / Фото: AFP

У матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів київське "Динамо" вдома приймає бельгійський "Брюгге". Тиждень тому кияни програли з рахунком 0: 1. Таким чином у матчі-відповіді команді Олександра Хацкевича потрібно тільки перемагати. Онлайн Динамо – Брюгге дивіться в трансляції на нашому сайті.

Вже на 6-й хвилині матчу на НСК "Олімпійський" Віталій Буяльський зробив рахунок 1: 0 на користь "Динамо". Андрієвський отримав м'яч у центрі поля, віддав наліво на Вербича, Беньямін підключив по флангу Миколенка, той прострілив у центр, а Буяльський переправив м'яч у сітку.

На 37-й хвилині "Брюгге" зрівняв рахунок – 1: 1. Саймон Делі головою переправив м'яч у сітку після подачі з кутової позначки. Помилився Бурда. А воротар Бойко, на жаль, не виручив киян.

На 50-й хвилині "Динамо" вийшло вперед – 2: 1. Дуже курйозним вийшло взяття воріт. Вербич пробив в штангу. Першим на відскоку виявився Шепелєв, і переправив м'яч у сітку. Але для виходу в наступний раунд ЛЧ "Динамо" цього мало.

На 88-й хвилині рахунок став 2: 2. Опенда легко переборов Кадара, віддав на Вормер, а той у штрафному вже розстріляв Бойка.

На 90 + 2 хвилині інтрига ожила. Після подачі Соль пробив, а Мехеле забив у свої ворота. Таким чином "Динамо" знову вийшло вперед – 3: 2.

Однак на 90 + 5 хвилині "Брюгге" знову зрівняв рахунок – 3: 3. Обрізка де Пени допомогла Опенде вийти один на один з Бойком і забити останній в цьому матчі м'яч.

Видалення Бурди

Видалення Тау

"Брюгге" вийшов у раунд плей-офф Ліги чемпіонів, а "Динамо" опустилося поверхом нижче – в груповий турнір Ліги Європи, що означає практично неминучу відставку Олександра Хацкевича з поста головного тренера киян.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про можливе звільнення тренера "Динамо" Олександра Хацкевича. За словами екс-форварда команди Олега Саленка, наступником білоруса, в разі невиходу в наступний раунд ЛЧ, стане нинішній наставник динамівської молодіжки Юрій Мороз або легенда клубу – переможець Кубка кубків -1986 Олександр Заваров, який є зараз селекціонером "Динамо".