Дієго Марадона повернувся на поле: легендарний футболіст зіграв в "Матчі миру"

13 жовтня 2016, 10:59
Команда Роналдіньо обіграла команду Марадони в благодійному "Матчі миру" в Римі

Команда колишнього футболіста збірної Бразилії Роналдіньо завдала поразки команді легендарного аргентинця Дієго Марадони в благодійному "Матчі миру" в Римі.

"Матч світу", що пройшов у середу на Олімпійському стадіоні Риму під гаслом "Разом за мир", завершився перемогою "Білій" команди над "Синьої" з рахунком 4:3. У складі "синіх" голи забили Антоніо ді Натале (1-я хвилина), Франческо Тотті (22) і Ніколас Бурдіссо (68), у "білих" відзначилися Фредерік Кануте (5), Боян Кркіч (34), Ернан Креспо (67), а переможний гол забив на 78-й хвилині Фернандо Кавенагі.

Ідея "Матчу світу", який проводиться вже вдруге, належить папі Римському Франциску, що має славу пристрасного футбольного вболівальника. У середу понтифік прийняв у Ватикані організаторів і учасників цієї зустрічі і подякував їм за сприяння благодійної акції.

Кошти, зібрані в результаті цієї акції, будуть передані на гуманітарні цілі, в тому числі на допомогу італійцям, постраждалим від руйнівного землетрусу, який стався в центральній Італії 24 серпня.