Дієго Марадона закликав переграти півфінал Кубка КОНКАКАФ

24 липня 2015, 11:34
Легенда футболу обурений суддівством у матчі Панама – Мексика

Суддів від футболістів Панами рятували сек'юріті. фото AFP

Легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона підтримав збірну Панами, яка звинуватила Конфедерацію Центральної Америки і країн Карибського басейну в упередженому суддівстві в півфінальному матчі Золотого кубка КОНКАКАФ з Мексикою (1:2).

У першому таймі гравець Панами отримав червону картку, у верховій боротьбі зачепивши суперника рукою. На 89-й хвилині зустрічі за рахунку 1:0 на користь Панами американський арбітр Марк Гейгер призначив спірний пенальті на користь Мексики. У додатковий час суддя повторно вказав на "точку", і мексиканці, які реалізували обидва 11-метрові удари, вийшли у фінал.

"Співчуваю гравцям збірної Панами. Матч повинен бути переграний, а суддю слід звільнити. Такого беззаконня не бачив з чемпіонату світу 1990 року, коли арбітр обікрав весь аргентинський народ", – вважає Марадона.