Дієго Марадона вибачився за куріння на чемпіонаті світу: "Я не знав, що не можна!"

17 червня 2018, 09:37
Легендарний футболіст курив сигару на стадіоні "Спартак" під час матчу Аргентина – Ісландія

Дієго Марадона. Фото AFP

Колишній нападник збірної Аргентини Дієго Марадона вибачився за куріння сигари на стадіоні " Спартак " під час матчу чемпіонату світу з футболу Аргентина – Ісландія . Матч пройшов у суботу і завершився з рахунком 1 : 1 , у другому таймі Лео Мессі не реалізував пенальті. На своїй сторінці в Instagram Марадона пояснив , що про заборону курити нічого не знав .

"Сьогодні був складний день для аргентинців, наш дебютний матч на чемпіонаті світу був дуже напруженим. Кожен проявляє почуття по-своєму. Я чесно не знав, що на стадіонах не можна курити", – написав футболіст. Він приніс вибачення уболівальникам і організаторам турніру.

Аргентинці відкрили рахунок на 19-й хвилині, але ісландці забили у відповідь вже через чотири хвилини, після чого пішли в глуху оборону. У другому таймі у аргентинців був шанс вийти вперед після того, як в ворота Ісландії був призначений пенальті, проте воротар ісландців Ханнес Халлдорсон відбив удар Ліонеля Мессі.

Чемпіонат світу проходить в 11 містах Росії. Фінальний матч відбудеться в московських "Лужниках" 15 липня
. Повний розклад і результати матчів ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Всі 32 збірні чемпіонату світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть в 1/8 фіналу. Турнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 доступні на нашому сайті.