15 листопада 2017, 13:01
Легендарний футболіст засмутився після поразки Нігерії

Дієго Марадона. Фото AFP

Колишній нападник і тренер збірної Аргентини Дієго Марадона заявив про намір знову очолити національну команду країни.

Марадона зробив заяву після поразки аргентинців під керівництвом Хорхе Сампаолі в товариському матчі проти Нігерії в Краснодарі.

"Хто здобув більше перемог? Давайте зробимо висновки. Я гарячий, тому що вони втрачають престиж. Але хлопці не винні. Я хочу повернутися", – написав Марадона в соцмережах.

57-річний фахівець також опублікував таблицю з результатами тренерів збірної Аргентини, де у Марадони кращий показник перемог з усіх – 75%.

Нагадаємо, Марадона очолював збірну Аргентини з жовтня 2008 по липень 2010 року. З командою він вийшов в 1/4 фіналу ЧС-2010 в ПАР.

Вчора в товариському матчі ведучи з різницею в два м'ячі збірна Аргентини програла Нігерії (2:4). За збірну Аргентині не зіграв Лео Мессі, який після матчу з росіянами покинув розташування національної команди.

Нагадаємо, що в матчі Росія – Аргентина (0:1) Лео Мессі провів на полі всі 90 хвилин. У тому матчі Серхіо Агуеро став першим за 11 місяців крім Мессі, хто забивав за національну команду Аргентини.

А ось в матчі з Нігерією Серхіо Агуеро втратив свідомість в роздягальні команди в перерві товариського матчу зі збірною Нігерії і був госпіталізований прямо зі стадіону в одну з лікарень Краснодара.