Дев'ята ракетка світу подарувала 17-річній українці путівку в дебютний турнір WTA Premier

3 квітня 2018, 18:48
Ястремська стартує в Чарльстоні з другого кола

Даяна Ястремська. Фото tennisua.org

Українська тенісистка Даяна Ястремська, яка програла у фіналі кваліфікації турніру WTA Premier з призовим фондом 800 000 доларів на Чарльстоні, все-таки зіграє в основній сітці змагань.

17-річна одеситка займе в сітці місце переможниці турніру Miami Open 9-1 ракетки світу Слоан Стівенс, яка знялася зі змагань в останній момент.

Для українки цей турнір WTA Premier стане першим в кар'єрі.

Ястремська вступить у боротьбу з другого кола. Її суперницею стане американка Бернарда Пера, яка виграла на старті у Яни Чепелової – 6: 2, 6: 2. Пера займає 101-е місце в світовому рейтингу.

Раніше ми повідомляли, що
Катерина Бондаренко поступилась в першому колі турніру в Чарльстоні. Наша тенісистка у двох сетах програла француженці Корне .

Цікаво, що переможець Ролан Гаррос-2018 отримає на 100 тисяч більше , ніж в минулому році . Всього призовий фонд турніру збільшений з 36 мільйонів євро до 39,2 мільйона .

Раніше ми писали, що красуня тенісистка Ана Іванович народила сина чемпіону світу з футболу Бастіану Швайштайгеру.