Дівчина з зеленим волоссям виграла чемпіонат світу в потрійному стрибку

8 серпня 2017, 00:16
Венесуелка Рохас завоювала золото в потрійному стрибку на ЧС з легкої атлетики в Лондоні

Юлімар Рохас. Фото AFP

Представниця Венесуели Юлімар Рохас завоювала золоту медаль у потрійному стрибку на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходить в Лондоні.

Рохас в понеділок перемогла з результатом 14,91 метра. Другою стала колумбійка Катрін Ібаргуен – 14,89. "Бронзу" виборола Ольга Рипакова з Казахстану – 14,77.

За два тижні до старту чемпіонату світу з легкої атлетики Юлімар Рохас пофарбувала волосся в яскравий зелений колір.

<p>Юлімар Рохас. Фото AFP</p>

Раніше сьогодні на ЧС-2017 Сергій Смілик став кращим серед невдах на дистанції 200 метрів. А вчора українка Анастасія Бризгіна показала підсумковий 27-й час (52,26 секунди) і не потрапила до півфіналу змагань з бігу на 400 метрів, а Владислав Малихін в стрибках з жердиною зумів взяти лише висоту 5,60 метра і до фіналу не потрапив.

У суботу на чемпіонаті світу в Лондоні пройшов останній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володар рекордів на дистанціях 100 і 200 метрів посів третє місце і заявив, що не змінить своє рішення завершити кар'єру.

Чемпіонат світу в Лондоні завершиться 13 серпня.