Десятий "сухар" Петрова вивів "Дніпро" в півфінал плей-офф УХЛ

5 березня 2019, 21:58
Херсонці закинули п'ять шайб у другому матчі проти "Льодяних Вовків"

Фото uhl.ua

Херсонський "Дніпро" вийшов до півфіналу плей-офф Української хокейної ліги, обігравши в другому матчі "Льодяних Вовків" зі столиці з рахунком 5: 0 і перемігши в серії до двох матчів.

Уже в першому періоді херсонці зробили істотний заділ для перемоги в матчі і у всій серії, закинувши три шайби. Голами відрізнялися Євген Зик, Олексій Янішевський і Іван Золотухін.

У другому періоді "Дніпро" не зменшив обертів, але шайби вдалося закинути лише на останніх хвилинах ігрового відрізка: Микита Макарицький вразив ближній верхній кут, а Микита Коваленко реалізував вихід один на один.

У третьому періоді голів не відбулося, воротар "Дніпра" Олег Петров оформив 10-й шатаут у сезоні.

Таким чином "Дніпро" вийшов до півфіналу плей-офф УХЛ, де зіграє проти "Кременчука".

5: 0 – Коваленко (Пугачов, Шулешов) – 37:55,

Як повідомлялося раніше, легендарний боксер Евандер Холіфілд нокаутував хокеїста з одного удару.

Також повідомлялося, що в матчі НХЛ суддя застрибнув на бортик і вдарив в обличчя хокеїста.