Десяте золото: Віктор Вихрист став чемпіоном Європейських ігор

29 червня 2019, 19:11
Український боксер у фіналі переміг француза Мурада Алієва

Маленький ювілей відзначила наша команда на Європейських іграх в Мінську. Спортсмени України виграли вже десять золотих медалей! Сьогодні чемпіоном став боксер-супертяж Віктор Вихрист. У категорії понад 91 кг Вихрист в фіналі зустрівся з французом Мурадом Алієвим і переміг – 4:1.

Тепер на рахунку нашої команди на Європейських іграх 37 медалей – 10 золотих, 13 срібних і 14 бронзових. Українська збірна займає четверте місце в загальнокомандному заліку.

Раніше сьогодні ми повідомляли, що український боксер Євген Барабанов став бронзовим призером Європейських ігор у Мінську. Шлях до фіналу українцеві перегородив суперник з Росії Харитон Агрба.

Раніше ми писали про скандал у Мінську: суддів Європейських ігор звинувачують в тому, що вони допомогли українському боксеру перемогти білоруса. Господарі Євроігор вважають несправедливою поразку, яку присудили Миколі Шаху в бою з Миколою Буценком.

Також ми писали, що міністр озвучив суми призових для українських спортсменів за медалі Європейських ігор-2019. За перше місце – 50 000 грн, за друге місце – 40 000 грн, за третє місце – 25 000 грн. Якщо один спортсмен завоював кілька нагород, він отримає заслужені призові за кожну з них.