"Десна" вийшла в лідери другої шістки чемпіонату України

6 квітня 2019, 15:53
У першому турі другого етапу Прем'єр-ліги "Десна" у Києві всуху обіграла "Олімпік"

"Десна" обіграла "Олімпік" в Києві. фото desna.football

У стартовому турі другого етапу української Прем'єр-ліги "Десна" обіграла "Олімпік". Поєдинок пройшов у суботу в Києві на стадіоні ім. В.Лобановського і завершився з рахунком 2: 0 на користь команди Олександра Рябоконя. Гості забили по голу в кожному з таймів: на 21-й хвилині відзначився Денис Фаворов, а остаточний рахунок в середині другої половини гри встановив Сергій Старенький.

Після цього матчу "Десна" вийшла в лідери другої шістки чемпіонату України, обійшовши "Ворсклу" на два очки. Цікаво, що найгірша команда ТОП-6 ЧУ "Львів" тепер має менше очок (30), ніж "Десна" (31).

"Олімпік" – "Десна" – 0: 2 (0: 1)
Голи: Денис Фаворов (21), Сергій Старенький (70)
Жовті картки: Матар Дійє (26), Дмитро Гришко (87) – Артем Фаворов (54), Денис Фаворов (90)

Нагадаємо, що раніше у 23 турі чемпіонату України лідери – "Шахтар" і "Динамо" – здобули перемоги. "Гірники" на виїзді обіграли "третю силу" Прем'єр-ліги "Олександрію", забивши єдиний гол з пенальті. А кияни вирвали перемогу в поєдинку з "Зорею", поступаючись по ходу матчу з рахунком 0: 2.