"Десна" зробила камбек і обіграла "Олімпік" в гостях

4 березня 2020, 19:32
Команда Олександра Рябоконя змогли відігратися після пропущеного гола

/ Фото: ФК "Десна" Чернігів

У 21-му турі чемпіонату України "Десна" в гостях обіграла "Олімпік" – 2: 1. Максим Дегтярьов вже на четвертій хвилині відкрив рахунок, замкнувши головою фланговий навіс. Через дві хвилини Олександр Філіппов зрівняв рахунок, перекинувши воротаря після передачі Фаворова. У другому таймі Леван Арвеладзе на 76-й хвилині вивів чернігівців вперед прямим ударом зі штрафного.

Голи: 1: 0 – 4 Дегтярьов, 1: 1 – 6 Філіппов, 1: 2 – 76 Арвеладзе.

"Олімпік" – Кринська, Зотько, Снурніцин, Цимбалюк, Литвин, Кравченко, Ксьонз, Політило (Балашов, 81), Завійський (Кравчук, 64), Тейшейра (Захеді, 58), Дегтярьов.

"Десна" – Паст, Конопля (Картушов, 72), Гітченко, Фаворов, Домбровський, Тотовіцкій (Будковський, 78), Мостовий, Арвеладзе, Калитвинцев, Тамм, Філіппов (Єрмаков, 86).

Попередження: Філіппов (10), Кравченко (33), Дегтярьов (40), Литвин (50), Тамм (70), Будковський (84), Паст (90).

Раніше ми розповідали, що гравець "Маріуполя" шикарно "намалював" порушення: суддя повівся і вручив супернику жовту картку. Ібрагіму Кані показали попередження за неіснуючий фол.