"Десна" розгромила "Львів" і посунула "Динамо" в турнірній таблиці

27 жовтня 2019, 16:04
Команда Рябоконя не залишила шансів львів'янам

/ Фото: ФК "Десна" Чернігів

У 12-му турі чемпіонату України ФК "Львів" відіграв поєдинок із чернігівською "Десною". Команда Володимира Мазяра програла з рахунком 4:1.

Гості вийшли вперед вже на першій хвилині. Денис Фаворов відкрив рахунок, реалізувавши пенальті.

А вже Хльобас подвоїв перевагу своєї команди на дев'ятій хвилині з передачі Коноплі.

Під кінець першого тайму Дегтярьов замкнув передачу Калитвинцева з флангу і довів рахунок до розгромного.

Не встигли команди вийти на другу половину, як Хльобас на 46-й хвилині оформив дубль. Дмитро протягнув м'яч і пробив метрів з 25-ти в кут воріт. 0-4

Господарі все-таки відіграли один гол. На 60-й хвилині Ренан протягнув м'яч до штрафної, пробив, потрапивши майже в хрестовину. М'яч відлетів на Пернамбуко, який практично зльоту вразив порожні ворота.

До речі, Львівський клуб перервав серію з 798 хвилин без забитих м'ячів будинку. Тепер це новий антирекорд чемпіонатів України.

Після цього поєдинку "Десна" повернулася на другу сходинку, набравши 23 бали. Львів з вісьмома очками залишився на останньому місці.

Зазначимо, що на НСК "Олімпійський" відбудеться матч 12-го туру чемпіонату України – київське "Динамо" прийматиме львівські "Карпати". Ми проведемо онлайн матчу з відео голів та яскравими фото.

У вівторок "Шахтар" зіграв внічию з "Динамо" Загреб (2:2), відео голів та огляд матчу є на нашому сайті.