"Десна" познущалася над учасником Ліги Європи

29 липня 2018, 21:45
Чернігівський клуб у гостях обіграв "Маріуполь"

"Десна" перемагає. Фото Instagram

Сьогодні в Маріуполі відбувся матч другого туру чемпіонату України з футболу. Учасник Ліги Європи ФК "Маріуполь" приймав дебютанта Прем'єр-ліги чернігівську "Десну".

Нагадаємо, що в четвер "Маріуполь" зіграв внічию зі шведським "Юргорденом" у другому раунді кваліфікації.

Цього разу азовці крупно поступилися. "Десна" зуміла швидко відкрити рахунок. Фаворов подав у штрафну, м'яч відскочив до Хлєбаса, який пробив у дальній нижній кут.

А в середині тайму Хлєбас оформив дубль. Гол вийшов трохи курйозним, м'яч від ноги Худжамова потрапив у штангу, пройшов уздовж лінії воріт, але таки поїхав у сітку.

А після перерви ще один гравець "Десни" оформив дубль. Філіппов спочатку майстерно закрутив м'яч у дальній кут. А потім зловив на протиході Худжамова.

Між цими голами господарям вдалося розмочити рахунок. Вакула взяв участь в пресингу, виявився один перед воротарем і відзначився через хвилину після виходу на заміну.

"Маріуполь" – "Десна" – 1: 4

Голи: Вакула (68) – Хльобас (3, 22), Філіппов (59, 78)

Нагадаємо, що вчора "Динамо" лише на останніх хвилинах зуміло вирвати перемогу в матчі з "Львовом" – 1: 0. Переможний гол забив Назарій Русин.

А сьогодні "Шахтар" розгромив "Арсенал" в чемпіонаті України, в ворота "канонірів" влетіло три м'ячі.