"Десна" – "Олімпік": огляд чернігівського божевілля в матчі чемпіонату України

5 жовтня 2019, 19:36
Артем Фаворов став героєм поєдинку

/ Фото: ФК "Десна" Чернігів

В 10-му турі чемпіонату України "Десна" перемогла "Олімпік" з рахунком 1:0. На 65-й хвилині Тарас Завійський залишив гостей у меншості, зігравши прямою ногою проти Андрія Гітченко. А єдиний м'яч забив Артем Фаворов на останніх хвилинах.

Дивіться огляд матчу "Десна" – "Олімпік":

Гол: 1:0 – 90 Фаворов.

"Десна" – Паст, Імереков, Фаворов, Гітченко, Огиря, Мостовий, Калитвинцев, Кузик (Фаворов, 46), Богданов (Дегтярьов, 79), Філіппов, Хльобас (Картушов, 61).

"Олімпік" – Кринська, Вантух, Цимбалюк, Гришко, Зотько, Завійський, Пасіч, Пасіч (Фабіньо, 64), Політило, Тейшейра (Балашов, 77), Чарльз (Клименчук, 89).

Попередження: Хльобас (33), Мостовий (37), Пасіч (51), Фаворов (90).

Видалення: Завійський (65).

Раніше в чемпіонаті України свій матч зіграли "Ворскла" і "Маріуполь". У цьому поєдинку команда Віталія Косовського перервала серію з чотирьох поразок поспіль із загальним рахунком 1:12. А ось "Маріуполь" продовжив свою серію без перемог вже дол п'яти матчів.