"Десна" обіграла "Зорю" у чемпіонаті України

26 серпня 2018, 21:24
Чернігівський клуб здобув три очки на виїзді

Вболівальник "Десни" на матчі команд у Запоріжжі. Фото ФК "Десна"

Сьогодні в матчі шостого туру чемпіонату України з футболу зустрілися луганська "Зоря" і чернігівська "Десна". Луганчани на тижні відіграли важкий матч у Лізі Європи. У першому раунді плей-офф ЛЄ "Зоря" зіграла внічию з "Лейпцигом". Можливо, цей фактор і став причиною поразки команди Юрія Вернидуба.

Гостям вдалося швидко відкрити рахунок. На 11-й хвилині Старенький потрапив в кут воріт Махарадзе. Спроби луганчан відігратися до перерви в основному закінчувалися втратою м'яча. У підсумку за весь перший тайм жодного удару в площину воріт "Десни".

У другій половині гри луганчани продовжували діяти так само беззубо попереду. А ось "Десні" вдалося ще раз відзначитися. Безбородько реалізував вихід один на один.

У підсумку, перемога "Десни" з рахунком – 2: 0.

Нагадаємо, що вчора київське "Динамо" втратило очки в Одесі. Кияни зіграли внічию з "Чорноморцем" – 1: 1.

Раніше в шостому турі був зіграний найрезультативніший матч нового сезону в Україні. "Шахтар" в День Незалежності в донецькому дербі, яке пройшло в Києві, обіграв "Олімпік" з рахунком – 5: 2.