"Десна" обіграла "Чорноморець", який грав в меншості

10 листопада 2018, 18:56
"Десна" набрала 20 очок після 15 ігор у чемпіонаті України

"Десна" обіграла "Чорноморець"

В 15 турі української Прем'єр-ліги " Десна " обіграла " Чорноморець " . Поєдинок пройшов в суботу в Чернігові на стадіоні ім.Гагаріна і завершився з рахунком 2 : 0 на користь команди Олександра Рябоконя .

З 42-ї хвилини гості грали в меншості: дві жовті картки отримав Дмитро Рижук і був видалений з поля. Господарі цим скористалися сповна: у другому таймі м'ячі Дениса Безбородька і Артема Фаворова принесли "Десні" шосту перемогу в сезоні.

Цікаво, що статистичні показники команд рівні: 50 на 50 володіння м'ячем, 7: 6 по ударам.

Після 15 турів у "Десни" стало 20 очок, у "Чорноморця" залишилося 9 очок і передостаннє місце в таблиці. Свій наступний матч "Десна" проведе 24 листопада на виїзді проти львівських "Карпат", а "Чорноморець" днем пізніше прийме київський "Арсенал".

"Десна" – "Чорноморець" – 2: 0 (0: 0)
Голи: Денис Безбородько (55), Артем Фаворов (64)
Жовті картки: Фаворов (15) – Рижук (28), Рижук (42)
Видалення: Рижук (42, повторне попередження
)

Раніше в 15 турі Прем'єр-ліги "Львів" і "Олімпік" зіграли внічию – 1:1. "Шахтер" и "Динамо" свои матчи проведут в воскресенье.