"Десна" несподівано поступилася вдома "Олександрії" і вибула з боротьби за путівку в Лігу чемпіонів

16 липня 2020, 21:18
Підопічні Володимира Шарана здобули вольову перемогу, помстившись за домашню поразку

/ Фото: ФК "Десна" Чернігів

У четвер увечері відбулися два найцікавіших матчі чемпіонату України, в яких команди виборювали призові місця. В одному з них "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Зорею" і вийшло на друге місце. Чернігівська "Десна" могла обійти луганську команду, але зазнала кілька несподіваної поразки в рідних стінах.

Причому "Олександрія" також продемонструвала волю, відігравшись з рахунком 0:1. У "Десни" на восьмій хвилині відзначився естонець Йоонас Тамм. Але ще в першому таймі, на 32-й хвилині, Дмитро Шастал відновив рівновагу.

Після перерви підопічні Володимира Шарана довели свою перевагу на цей момент, помстившись за домашній розгром місячної давності 1:5. На 57-й хвилині Богдан Мишенко вивів гостей вперед ударом із розвороту. На 61-й хвилині Максим Задерака ефектним ударом головою поставив крапку в поєдинку і оформив виїзний успіх "Олександрії" з рахунком 3:1.

"Десна" залишилась на четвертому місці з відставанням від "Зорі" в два очки. "Олександрія" завершить сезон п'ятою, але сьогодні створила собі відмінний настрій.