"Десна" не пустила "Олександрію" в зону Ліги чемпіонів до "Динамо"

4 листопада 2018, 15:58
"Олександрія" на своєму полі не втримала перемогу з мінімальним рахунком над "Десною"

Футболісти "Олександрії" упустили шанс на

Суботня поразка "Динамо" в харківському матчі з "Шахтаром" в 14-му турі чемпіонату Україниподарувала шанс " Олександрії " наздогнати столичний клуб в турнірній таблиці Прем'єр – ліги . Але для цього команді Володимира Шарана потрібно було обігравати на своєму полі " Десну " з будь-яким рахунком . В такому випадку " Динамо " і " Олександрія " набирали б по 29 очок .

У першому таймі "Олександрія" та "Десна" обійшлися без голів. А ось після перерви події вийшли більш яскравими.

Спочатку арбітр Новохатний призначив пенальті у ворота гостей з Чернігова за контакт м'яча з рукою захисника Гітченка, раніше, до слова, виступав за "Олександрію". Капітан і штатний пенальтист олександрійців Запорожан пробив без шансів для Паста – 1: 0.

А на 87-й хвилині Гітченко реабілітувався: після навісу Артема Фаворова зі штрафного з правого краю та знижки він опинився віч-на-віч з Паньківим і розстріляв ворота – 1: 1.

Залишок матчу "Олександрія" провела в лютих атаках, але шанс наздогнати "Динамо" в турнірній таблиці і опинитися в зоні Ліги чемпіонів команда Шарана упустила