Дербі Лондона у фіналі Кубку Англії: МЮ програв перший матч після карантину і вперше в сезоні – "Челсі"

19 липня 2020, 22:20
Дебютний гол на "Олд Траффорд" був забитий на 11-й компенсованій хвилині

Жиру,"Челсі" / Фото: Reuters

До зустрічі з "Челсі" в півфіналі Кубку Англії "Манчестер Юнайтед" був найстабільнішою командою Прем'єр-ліги після карантину – манкуніанці втратили очки лише в двох матчах з восьми, зігравши внічию. І взагалі "Дияволи" не програвали "синім" протягом двох років. Але ця зустріч стала кошмаром для команди Сульшера й іспанського голкіпера Давіда де Хеа, який пропустив тричі. Раніше "Арсенал" несподівано став першим фіналістом Кубку Англії.

Перший гол на "Олд Траффорд" був забитий вже на 11-й компенсованій хвилині першого тайму. Господарі вже були думками в роздягальні, і лондонці відкрили рахунок стараннями Жиру, який відгукнувся на простріл Аспілікуети. Так, де Хеа розстрілювали з близької відстані, але здалося, що воротар МЮ з запізненням зреагував на удар – 0:1.

Не встигли команди розкачатися після перерви, як "Челсі" подвоїв перевагу на 46-й хвилині. Маунт скористався обрізкою гравця "Юнайтед", підібрався до штрафної і пробив здалеку в ближній кут. Іспанський воротар виявився не готовий до цього удару і взагалі проводив далеко не найкращий свій матч – 0:2. А третій м'яч і зовсім у власні ворота зрізав капітан манкуніанців Гарі Магуайр.

"Манчестер Юнайтед" – "Челсі" / Фото: Reuters

Здавалося, що гра була зроблена, але МЮ боровся до останнього і на 85-й хвилині відіграв один м'яч – Бруну Фернандеш реалізував пенальті за фол на Марсьялі. 1:3 – і в фіналі Кубку Англії "Челсі" зустрінеться з "Арсеналом".

Раніше ми також повідомляли, що зоряний Поль Погба став таксистом на клубній базі "Манчестер Юнайтед".