Дербі Донбасу в Києві завершилося на користь "Маріуполя": дивитися голи

14 грудня 2019, 21:48
Маріупольці пішли на зимову перерву в компанії найкращих команд чемпіонату України

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Олімпік"

Друге дербі Донбасу в 18-му турі чемпіонату України завершилося вольовою перемогою "Маріуполя" над "Олімпіком". Команди не змогли розпечатати ворота в першому таймі, зате порадували нечисленних уболівальників трьома м'ячами після перерви. Раніше "Шахтар" обіграв "Зорю" (2: 1) в чемпіонаті України.

Рахунок в матчі відкрив Шахаб Зейхеді, який відзначився в третьому матчі з останніх чотирьох. Майже відразу ж В'ячеслав Чурко з пенальті рахунок зрівняв, а за 11 хвилин до кінця зустрічі Ілля Путря вивів гостей вперед і приніс команді вольову перемогу.

"Олімпік" – "Маріуполь" – 1:2
Голи: Шахаб (49) – Чурко (53, пен), Путря (89)

"Олімпік": Кринський, Гришко, Цимбалюк, Клименчук, Лук'янчук, Політило, Ксьонз, Балашов, Кравчук (Фабіньо, 90), Тейшейра (Пасич, 67), Захеді (Чарльз, 87)

"Маріуполь": Гальчук, Яворський (Чоботенко, 77), Биков, Дава, Чех, Топалов (Путря, 87), Горбунов, Мишнєв, Чурко (Кащук, 90), Федорчук, Полегенько.

Попередження: Федорчук (2), Яворський (12), Кринський (53), Клименчук (69), Чурко (79), Чех (90).

Завдяки цій перемозі "Маріуполь" піднявся до першої шістки чемпіонату України і пробуде там як мінімум до відновлення Прем'єр-ліги навесні. Нагадаємо, що за підсумками 22-х турів команди будуть поділені на дві шістки – одна боротиметься за єврокубки, а друга – за виживання.