Депутат Верховної Ради стала п'ятою в потрійному стрибку на чемпіонаті світу

5 жовтня 2019, 23:12
У фінальному етапі наша спортсменка стала п'ятою

/ Фото: Reuters

У Досі триває чемпіонат світу з легкої атлетики. Так, у фіналі потрійного стрибка брала участь депутат Верховної Ради – Ольга Саладуха. Раніше ми розповідали, що американку дискваліфікували за фальстарт.

Наша спортсменка показала свій кращий результат сезону – 14.52 м, але це досягнення не дозволило їй опинитися в першій трійці. Як підсумок – п'яте місце.

Виграла турнір венесуельська легкоатлетка Юлімар Рохас з результатом 15,37 м. Другою стала представниця Ямайки Шаньєка Рікеттс – 14,92 м, а замкнула призову трійку Катрін Ібаргуен з Колумбії – 14,73 м.

Раніше ми розповідали, що чарівна Бех-Романчук впевнено "стрибнула" в фінал чемпіонату світу. Наша спортсменка показав четвертий результат.

Нагадаємо, що на даний момент збірна України завоювала одну медаль в Катарі – "срібло" у 18-річної Ярослави Магучіх, яка з особистим рекордом зійшла на п'єдестал пошани в стрибках у висоту.