Депутат стрибнула до фіналу ЧС-2019 і відібралась на Олімпіаду-2020: Саладуха – третя в кваліфікації

3 жовтня 2019, 19:16
Ольга Саладуха показала результат 14,32 метра в кваліфікації потрійного стрибка в Катарі, виконавши олімпійський норматив

Ольга Саладуха / Фото: Reuters

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі відбулася кваліфікація в потрійному стрибку у жінок. З 28 учасниць 12 кращих були відібрані для фіналу, який відбудеться 5 жовтня (початок – о 20:35). Українка Ольга Саладуха, яка раніше влітку була обрана депутатом Верховної Ради, посіла третє місце в кваліфікації і пробилася до фіналу. Крім того, Саладуха виконала олімпійський норматив для участі в Іграх-2020 на Токіо – він становить 14.32 метра, і саме такий результат і показала наша легкоатлетка сьогодні.

У кваліфікації такий же результат, як і у Саладухи, показала Катрін Ібаргуен з Колумбії. А краще за всіх була Шаніка Рікеттс, яка представляє Ямайку. Українка Анна Красуцька з результатом 13.16 метра зайняла 25-те місце і до фіналу не потрапила.

Зазначимо, що Ольга Саладуха займає шосте місце в нашому опитуванні на звання Міс збірної України на ЧС з легкої атлетики. Вище – стрибунка з жердиною Марина Килипко, висотниці Юлія Левченко та Ярослава Магучіх, бігунка Ганна Рижикова і стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук.

Нагадаємо, що наразі збірна України завоювала одну медаль в Катарі – "срібло" у 18-річної Ярослави Магучіх, яка з особистим рекордом зійшла на п'єдестал пошани в стрибках у висоту.