Денис Бойко: "Всі хотіли добитися перемоги, бо невдалий період потрібно було перервати"

11 грудня 2015, 09:34
Воротар "Дніпра" – про матч проти "Русенборга" в Лізі Європи

Денис Бойко. Фото К "Дніпро"

Воротар дніпропетровського "Дніпра" Денис Бойко прокоментував перемогу своєї команди у заключному матчі Ліги Європи проти "Русенборга" (3:0).

- У нас була низка невдалих ігор, тому хотілося нарешті доставити радість уболівальникам, та й собі теж. Після поразки "Волині" у нас була розмова, але це внутрішньокомандні справи, тому нехай вони в команді і залишаться.

Відбитий пенальті – переломний момент у грі? Женя Шахов говорив про це, але перемога – заслуга всієї команди. Ще раз повторюся: всі старалися, всі хотіли добитися позитивного результату, тому що невдалий період дійсно потрібно було перервати. Сьогодні все у нас вийшло, дякую за це всім хлопцям.

Ми збиралися разом перед матчем і робили на цьому акцент, на тому, що ми повинні згадати те, що "Дніпро" завжди славився своїм колективом. Подивилися один одному в очі і сказали, що повинні бути чесними перед самими собою, перед всією командою. У підсумку добилися результату, в тому числі й тому, що кожен відпрацьовував так, як домовлялися.

Напевно, якби ми всі попередні матчі грали так, як сьогоднішній, то пройшли б у весняну частину змагань, але це життя. Зараз у відпустці треба гарненько проаналізувати всі трапилися невдачі, щось переглянути, зробити якісь висновки і з новими силами поїхати на збори і готуватися до другої частини сезону.

Ті хлопці, що прийшли, можливо, ще не адаптувалися до нової команди, і їм не вистачає зіграності з нами, до того ж не всі пройшли з командою передсезонну підготовку. Але зимові збори на те й існують, щоб вирішувати подібні завдання.