Дебютний гол гравця "Шахтаря" за збірну приніс перемогу Ізраїлю над Шотландією

19 листопада 2020, 10:33
Манор Соломон забезпечив своїй команді збереження місця в другому дивізіоні Ліги націй

/ Фото: Reuters

Останній тур групового етапу добре запам'ятає атакуючий півзахисник "Шахтаря" Манор Соломон. 21-річний ізраїльтянин приніс своїй збірній перемогу над Шотландією в Лізі В (1:0) і допоміг залишитися на третій позиції в групі. Наводимо всі результати матчів середи в Лізі націй і турнірні таблиці.

Шотландії кров з носу потрібна була перемога, щоб піднятися в елітний дивізіон – Лігу А. Однак британська команда не змогла довести свою перевагу і поступилася першим місцем Чехії. Соломон вийшов у стартовому складі господарів і відіграв 84 хвилини. Дебютний гол Манора за збірну Ізраїлю стався на 44-й хвилині.

Цікаво, що напередодні Соломон розповів, чому його не купив "Манчестер Сіті". Манор накрутив опонентів на вході в штрафний майданчик і ударом лівою ногою забив ефектний м'яч. Дивіться огляд матчу Ізраїль – Шотландія в Нетанії:

Дізнайтеся, хто вийшов в півфінал Ліги націй, а хто вилетів з еліти.

Успіх ізраїльтян окрилив чехів, які розібралися з сусідами-словаками (2:0) і домоглися підвищення в класі. Перший м'яч господарів забив одноклубник Андрія Ярмоленка по "Вест Гему" Томаш Соучек. А ось збірна Словаччини залишає другий дивізіон, переходячи в Лігу С.